14 logo

14 ii

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΜΑΘΗΤΩΝ (Σχ. έτος 2024-2025)

Για την εγγραφή μαθητή/τριας στην Α΄ τάξη Γυμνασίου πρέπει και οι δύο γονείς (ή οι ασκούντες την γονική μέριμνα/κηδεμονία) να συμπληρώσουν και να καταθέσουν στο Σχολείο την Υπεύθυνη Δήλωση Εγγραφής, είτε προσερχόμενοι στο Σχολείο είτε ηλεκτρονικά μέσω της πλατφόρμας gov.gr για θεώρηση του γνησίου της υπογραφής, και την αποστέλλετε στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. Το Ατομικό Δελτίο Υγείας (ΑΔΥΜ) του μαθητή μπορείτε να το εκτυπώσετε από την ιστοσελίδα ή να το προμηθευτείτε από το Σχολείο και να το καταθέσετε έως τέλος Σεπτεμβρίου.

Για τους μαθητές που θα φοιτήσουν στην Β΄ και Γ΄ τάξη δεν χρειάζεται ανανέωση εγγραφής παρά μόνο εάν έχουν αλλάξει στοιχεία επικοινωνίας.

Μπορείτε να επικοινωνείτε με το Σχολείο στο 2310429199 καθημερινές 08.30 με 13.30 ως τέλος Ιουνίου (εκτός Πέμπτης και Παρασκευής 20 και 21/6 αντίστοιχα διότι λειτουργεί ως εξεταστικό κέντρο ειδικών μαθημάτων των Πανελλαδικών εξετάσεων) και κάθε Τετάρτη για τους μήνες Ιούλιο και Αύγουστο.

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΕΣ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ

Για τις ηλεκτρονικές εγγραφές στο Λύκειο θα ενημερωθείτε όταν ανοίξει η σχετική πλατφόρμα μέσω μηνύματος ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

ΕΚΔΟΣΗ ΥΠΕΥΘΥΝΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΑΠΟ GOV.GR

cern 1 12 22